czwartek, 10 stycznia 2013

Zabójcze trufle z nutellą.
Zabójczo pyszne trufle, bardzo czekoladowe z delikatną nutką nutelli, czyli orzechów laskowych. Są niesamowicie proste do zrobienia i po zjedzeniu powodują uśmiech na twarzy.


...........................................................................................................................

W mojej głowie przewijały się matematyczne działania i wzory, gdy za oknem wata cukrowa, gdzieś tam w górze, się rozdrabniała i na biało ubierała miasto. Nie zaczekała na mnie, gdy chciałam się z nią zobaczyć, zniknęła. Zmył ją delikatny, przyjemnie osiadający na policzkach, deszczyk.

Lubię rozdawać przyjemne uśmiechy, w przypadku owych trufli było to całkiem proste. Do składników dodałam trochę mojego szczęścia i miłości, czego efektem było podnoszenie się kącików ust, moich degustatorów. Lubię być w gronie osób szczęśliwych, ale gdy trzeba płakać, to mogę to robić, choć osobiście za mokrą twarzą nie przepadam. Trufle są również dobrym partnerem, gdy robi się samotnie. Można się do nich skradać do lodówki późną porą i rozpływać je w ustach. :)

Wato cukrowa,
kiedy znów okryjesz bielą moje miasto?

Pozdrawiam,
[muffinka.]

 

10 komentarzy:

Aurora pisze...

Zakochałam się NA ZABÓJ :D

Magda pisze...

Uwielbiam tego typu słodkości. Uwielbiam nimi sprawiać radość, tak jak Ty.
Dobrego dnia!

Elexis pisze...

Dużo czekolady...czyli tak jak lubię najbardziej:D Już mam dodane do ulubionych:))

Antenka pisze...

rzeczywiście zabójczo pyszne:)!

agnieszka pisze...

Boskie czekoladowe kulki! Nabrałam na nie wielkiej ochoty!!! ;)

Brenia pisze...

Ale kuszą.. :) uwielbiam takie słodkości

Nieśka pisze...

O mamusiu, zdjęcia na konkurs albo do sprzedania na gruby szmal! :P Cudowne! Niektóre zdjęcia mnie wkurzają, bo są przestylizowane. Sama nie robię cudownych, ale te są jak bajka! :) Jeśli masz takich więcej i jeśli jeszcze można się zgłaszać do konkursu, to zgłoś proszę! :) Ten festiwal jest świetny - tak jak te fotki. http://www.fotofestiwal.com/uni/wez-udzial/?lang=pl

Agnieszka pisze...

Prawdziwa rozpusta! A ja akurat dziś kupiłam nutellę... :)

muffinka pisze...

Ale mi się kąciki ust podniosły, Wasze słowa są jak te trufle :)

Klaudia P pisze...

Muszę zrobić koniecznie takie trufle! Pychotka :)

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...