niedziela, 8 czerwca 2014

FRANZ KAWKA, jak moja własna kawiarnia.


W bocznej uliczce wrocławskiego rynku, na ulicy Więziennej mieści się FRANZ KAWKA, kawiarnia, w której pracuję. Została otworzona 2 miesiące temu przez dwójkę przesympatycznych architektów - moich szefów :)
Historia o tym, jak załatwiłam sobie spełnienie mojego marzenia jest krótka, ale zabawna, pozostawię ją jednak dla siebie. W każdym bądź razie udało się, kilka dni po dniu próbnym dostałam telefon, że zostałam przyjęta!
I tak zaczęła się moja przygoda w sercu miasta.

Franz Kawka to miejsce z klimatem - ogródek idealny na pierwszą randkę, w środku ceglane ściany, kuchnia skonstuowana tak, że klient widzi, jak się co robi;
z doskonałym jedzeniem (nie podawałabym czegoś, co jest niesmaczne lub wygląda nieatracyjnie) - kanapki ze świeżo wypiekanego pieczywa, croissanty, bruschetty, panini, sałatki, zupa dnia, ciasto dnia (moje!:)), kawy, które nie tylko smakują, ale i magicznie wyglądają, a jeśli nie wiesz na jaką się zdecydować, mamy wiedzę, pomożemy Ci, koktajle, lemoniada i generalnie wszystko w granicach możliwości, co klient sobie zażyczy.

To miejsce dla zabieganych i dla ludzi uprawiających slowfood. Możesz zamówić kanapkę i kawę to go albo zostać na dłuższą bądź krótszą chwilę. Możesz zamówić sobie kilka croissantów do domu (a mamy pełnoziarniste nawet!) albo bagietkę czy ciabatę.

Menu skontruowane jest w taki sposób, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pracowałabym w miejscu, w którym nie byłoby magii. Miałam kilka propozycji pracy we Wrocławiu, wybrałam tę kawiarnię i jestem zadowolona.
Mogę się rozwijać, słyszeć codziennie opinie ludzi na temat moich ciast i ich uśmiechy na widok kawy i jedzenia.
To wszystko pozwala mi uciec, zapomnieć o tym, o czym trzeba i spełniać się z poczuciem ogromnego szczęścia.

Tak więc zapraszam mieszkańców Wrocławia i wszystkich spoza jego granic, bliższych bądź dalszych, do FRANZ KAWKI na Więziennej 1-4.
(fanpage - klik)
7 komentarzy:

natalia.190 pisze...

Na 100% wpadnę, po ciasto prawdopodobnie ;)

Kamciss pisze...

Chętnie wpadnę! :)

Olina pisze...

Wspaniałe miejsce pracy.
Pozytywnie zazdroszczę pracy w takim miejscu.Sama szukam obecnie pracy,jestem po maturze ,ale wszędzie chcą doświadczenie.:)) Na to,że gotuje w domu od zawsze chyba mi nikt nie uwierzy.;))
Pozdrawiam!

Konewka pisze...

Muszę wpaść, a Wrocław mam w planach, całkiem niedalekich :)

Caroline Kusch pisze...

Uwielbiam! I tez napisalam o Franz Kawki → https://redchillilounge-spiceupyourlife.blogspot.com ♥

Caroline Kusch pisze...

Uwielbiam! I tez napisalam o Franz Kawki → https://redchillilounge-spiceupyourlife.blogspot.com ♥

Natalia Choung pisze...

Spełnienie takiego marzenia w wieku zaledwie 17 lat ;] Do Wrocławia mam baardzo daleko,ale jeśli będę w okolicy na pewno zajrzę ;)Póki co raduję się twoim szczęściem ;) ciesz się każdą chwilą ;]

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...